Slide 1
Slide Two
Slide Three
previous arrow
next arrow

Oslavy 130 let založení sboru

 

Sbor dobrovolných hasičů v Rovensku pod Troskami si Vás dovoluje pozvat 15. 9. 2012 na oslavy 130. výročí založení našeho sboru.

 

Oslavy proběhnou na hokejovém hřišti a v jeho okolí. Bohatý program začíná ve 13 hodin.Ukázky historické i současné techniky. Můžete se těšit na rovenského Stratílka (dvoukolová motorová stříkačka z roku 1932), Štěpánku ze Štěpánovic (ruční koněspřežná sříkačka). Z nové techniky na rychlé zásahové vozidlo, obojživelné pásové vozidlo, automobilový žebřík 30 m a spoustu další techniky. Nebude chybět předtančení, ukázka útoku mladých hasičů. Občerstvení je samozřejmostí. Přijďte se podívat, bude určitě na co! Od 18:30 vám zahraje a zazpívá kapela Realita Rock (Vstupné na zábavu pouhých 50,- Kč). A po setmění se můžete těšit na FIRE SHOW skupiny Novus Origo.

Plakat_130let.jpg